Opel Vivaro (1G) (manusa)

Купил тапочки на зиму

Я їжджу на , Opel Vivaro (1G)
Броди, Україна

Купил таки б/у резину на зиму continental vancowinter 2. По состоянию еще очень ничего, одна пара 9мм протектора, вторая 7мм. Все четыре колеса 12 года.

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 15 жовтня 2013р. 21:19
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.