Hyundai Elantra (6G) (Срібляста Елька)

Періодичність заміни охолоджувальної рідини

Я їжджу на Hyundai Elantra (6G)
Київ, Україна

Друзі, вітаю!

Таке питання - автівці 5 років, але смішний пробіг - 38 тис км.Двигун - звичаний - 1,6 атмо.

Питання - чи потрібно вже міняти охолоджвувальну рідину (вона у системі рідна ще з заводу)? Розумію, що за пробігом - як би і ще ні, а за часом - так ....

З часом усі хімічні сполуки втрачають якості та інше.

Хотілося би почути вашу думку.....

Дякую усім!

Гарного дня та зі Святом вас!!



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 38000 км.
Опубліковано: 24 серпня 2023р. 16:23
Подія: 23 серпня 2023р. 22:52
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Hyundai i30 (3G)
Охлаждающая жидкость как и тормозная, меняется по регламенту, каждые 2 года либо 45000км пробега.
На прошлом авто так проездил с 0 до 332000км помпа на момент продажи была родная, на 310000, думаю промою систему а она чистая. По этому раньше мануалы по заменам писали инженера, а сейчас как сервиску не откроешь всё меняется на 90000км))) они скоро туда и моторное масло припушут)
18 жовтня 2024р. 16:55
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
То ви ж автівку мабуть нову купували, там має бути книжка в котрій вказано, через скільки км або років міняється охолоджувальна рідина. Бо буває різна - звичайна, Лонг Лайф та супер Лонг Лайф, відповідно з різним строком роботи.
1
24 серпня 2023р. 21:40
Автор Я їжджу на Hyundai Elantra (6G)
veti-k
То ви ж автівку мабуть нову купували, там має бути книжка в котрій вказано, через скільки км або років міняється охолоджувальна рідина. Бо буває різна - звичайна, Лонг Лайф та супер Лонг Лайф, відповідно з різним строком роботи.
veti-k, так, купляв нову.
Сервісна книжка каже, что міняти треба або через 72 місяця або через 90 000 км...
Але....72 місяця - вона реально стільки витримує???
Ось посилання - одразу на 1 сторінці показано: https://paritet.com.ua/content/files/karta_to_s_01.09.2017.pdf
24 серпня 2023р. 22:59
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
omseryr
veti-k, так, купляв нову. Сервісна книжка каже, что міняти треба або через 72 місяця або через 90 000 км...Але....72 місяця - вона реально стільки витримує???Ось посилання - одразу на 1 сторінці показано: https://paritet.com.ua/content/files/karta_to_s_01.09.2017.pdf
omseryr, думаю терміни заміни завищують, щоби показати, як дешево обходиться обслуговувати нові автівки. А у вас вже 60 місяців витримала, небагато лишилося🙂
З заводу залита супер лонг-лайф, років 4-5 точно працює. Якщо купити лонг-лайф, то там прямо на каністрі вказано - на 2роки.
2
25 серпня 2023р. 09:04
бажано міняти, тому що хімічні сполуки в охолоджуючій рідині захищають систему охолодження від корозії з середини. працюючи за високої температури хімічні реакціїї йдуть швидше і рідина деградує швидше очікуваного. а те, що вона не замерзає - це практично не змінюється з часом.
1
24 серпня 2023р. 17:15