Ford Focus III Wagon (Red)

Заміна передніх колодок на EBC Yellow Stuff

Я їжджу на Ford Fusion (2G), Ford Fiesta (Mk V)
Львів, Україна

Як звичайно доїздив до голого металу :) Пару місяців тому при заміні задніх, передніх колодок ще залишалося тисяч на 10, але мабуть після декількох відгальмовувань з 200 до 0 вони швидко закінчилися, стояли ATE Ceramic, відмінні цивільні колодки не пилять і гідно гальмують. У момент закінчення колодок я був у селі, вихідний день, з варіантів було тільки зателефонувати товаришеві, у якого я знаю, що випадково завалялися гальмівні колодки EBC Yellow Stuff, привіз він мені їх і поміняли мені на сервісі поряд. Ну з такими колодками можна їхати на кільце, що напевно в серпні і зроблю гуму дотру якраз. У місті гальмують добре навіть без прогріву, на трасу не виїжджав ще до ладу. Пилять як паровоз, за тиждень міської їзди диски чорні.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 178000 км.
Опубліковано: 13 червня 2021р. 10:03
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Ford Focus II Wagon
Мотор 1.6 і швидкість 200😅😅😅, тільки на кільце не їдь бо всі кільцеві корчі будуть позаду 🤣!ну вмієш ти підняти настрій
18 серпня 2023р. 11:41
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G), Ford Fiesta (Mk V)
Hustler7
Мотор 1.6 і швидкість 200😅😅😅, тільки на кільце не їдь бо всі кільцеві корчі будуть позаду 🤣!ну вмієш ти підняти настрій
Hustler7, не раз їхав 200 по GPS. Стосовно кільця, там і на 1.3 їздять, потужність не завжди вирішує все. Та і на кільце їдеться не завжди на змагання, а для власного задоволення. Мені шкода тебе, що ти не розумієш як можна керувати автомобілем, скоріш за все ти відносишся до більшості людей які вважають тюнінг підвіски і ходової марною тратою на майже стоковому двигуні, і до тих людей які купують машину на 150К.С. а використовують в кращому 80, вважаючи, що червона зона на тахометрів це зона де двигун розірве на куски, а максимальні оберти можуть бути не більше 4к на бензиновому двигуні.
18 серпня 2023р. 11:43
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G), Ford Fiesta (Mk V)
Hustler7
Fobos, ти мені розкажи якій раніше займався кільцевими гонками ! Потужність і правильно налагоджена підвіска це 💯 успіху на кільці
Hustler7, отже ти мусиш розуміти, що є різні класи і 1.6 в тому числі, але знову ж таки повторюсь, про змагання мови й не було. Та і якби там не було, на Чайку попаду не скоро і навряд чи вже на цьому авто.
Для чого твої токсичні дописи в моєму бортовику, заздриш чи просто скучно?
18 серпня 2023р. 11:53
Я їжджу на Ford Focus II Wagon
Fobos
Hustler7, отже ти мусиш розуміти, що є різні класи і 1.6 в тому числі, але знову ж таки повторюсь, про змагання мови й не було. Та і якби там не було, на Чайку попаду не скоро і навряд чи вже на цьому авто. Для чого твої токсичні дописи в моєму бортовику, заздриш чи просто скучно?
Fobos, немає ніякої токсичності, просто мені піднімають настрій люди на 1.3-1.6 які пишуть про перегони і їздять на авто як на спортивних, ці машини зроблені для тихої їзди , а би ти був віком до 20 років я би зрозумів
18 серпня 2023р. 11:59
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G), Ford Fiesta (Mk V)
Hustler7
Fobos, немає ніякої токсичності, просто мені піднімають настрій люди на 1.3-1.6 які пишуть про перегони і їздять на авто як на спортивних, ці машини зроблені для тихої їзди , а би ти був віком до 20 років я би зрозумів
Hustler7, я маю потужні машини в своєму користуванні, це був і туарег 4.2, зараз я частоткатаюсь на фієста ст200, але і від 1.6 двигуна я бажаю брати все по можливості, так, він в пробках їде так само як 200 і 350 к.с., і на трасі 1.6 розганяється до 200, правда не так швидко, але це факт. Фокус чіпований, стоїть нульовик, це все крапля в морі, але 127к.с. зі стокових 105 тут вже є. Кожному своє, я от в фієсті свапнув 1.6 двигун замість 1.25, комусь цього буде мало, але якщо знову ж повернемося до кільця, то часто 1.6 S їдуть краще потчасу чим 2.0 ST і тут вже грає роль вага морди, бо недостатня повертаємість вносить серйозні корективи, а бордюр в багажнику СТшки не долає їй швидкості ;) Давай просто не будемо розводити демагогію, нічого протизаконного в установці кращої підвіски і хороших гальм на 1.6 немає і я тебе запевняю, я можу на 1.6 приїзати швидше чим більшість на 2.0Т.
18 серпня 2023р. 12:06
Я їжджу на Ford Focus II Wagon
Fobos
Hustler7, я маю потужні машини в своєму користуванні, це був і туарег 4.2, зараз я частоткатаюсь на фієста ст200, але і від 1.6 двигуна я бажаю брати все по можливості, так, він в пробках їде так само як 200 і 350 к.с., і на трасі 1.6 розганяється до 200, правда не так швидко, але це факт. Фокус чіпований, стоїть нульовик, це все крапля в морі, але 127к.с. зі стокових 105 тут вже є. Кожному своє, я от в фієсті свапнув 1.6 двигун замість 1.25, комусь цього буде мало, але якщо знову ж повернемося до кільця, то часто 1.6 S їдуть краще потчасу чим 2.0 ST і тут вже грає роль вага морди, бо недостатня повертаємість вносить серйозні корективи, а бордюр в багажнику СТшки не долає їй швидкості ;) Давай просто не будемо розводити демагогію, нічого протизаконного в установці кращої підвіски і хороших гальм на 1.6 немає і я тебе запевняю, я можу на 1.6 приїзати швидше чим більшість на 2.0Т.
Fobos, добре ,добре , на здоров'я! 😅😉Не збирався з тобою сперечатися
18 серпня 2023р. 12:11
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G), Ford Fiesta (Mk V)
Hustler7
Fobos, добре ,добре , на здоров'я! 😅😉Не збирався з тобою сперечатися
Hustler7, та і насміхатись не потрібно!
18 серпня 2023р. 12:25
Я їжджу на Ford Focus II Wagon
Fobos
Hustler7, та і насміхатись не потрібно!
Fobos, я подумаю над твоєю пропозицією 😁
18 серпня 2023р. 12:35