SEAT Leon (Mk I) (Leon)

Який колір краще

Я їжджу на SEAT Leon (Mk I)
Житомир, Україна

Сірий



Чорний


Хочу привести до нормального стану автобокс, думаю про перекрас. Які ідеї, яким кольором краще виглядатиме? 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 серпня 2023р. 07:39
Подія: 09 серпня 2023р. 23:48
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Honda Civic 4D (8G)
На фото форма різна, чорний нависає над лобовим, тому по цим фото сірий здається легшим . При однакових умовах такого візуального ефекту не буде і тоді можливо чорний буде гармоніювати з вікнами і колесами
1
10 серпня 2023р. 13:23
Автор Я їжджу на SEAT Leon (Mk I)
Alex
На фото форма різна, чорний нависає над лобовим, тому по цим фото сірий здається легшим . При однакових умовах такого візуального ефекту не буде і тоді можливо чорний буде гармоніювати з вікнами і колесами
Alex, так, то різні бокси різні цінові сегменти, у туле форма більш аеродинамічна, більш агресивна. На дорозі чорні бокси виглядають якось краще, сірі мені не так подобались, але приміряв до леону сірий, і призадумався)
10 серпня 2023р. 14:00
Я їжджу на Honda Civic 4D (8G)
Віталій_412
Alex, так, то різні бокси різні цінові сегменти, у туле форма більш аеродинамічна, більш агресивна. На дорозі чорні бокси виглядають якось краще, сірі мені не так подобались, але приміряв до леону сірий, і призадумався)
Віталій 412, сірий виглядає ніжніше, як і Леон. Чорний виглядає більш агресивно, наприклад для якоїсь Мазди... Як на мене як би форму як у Терра, але в чорному кольорі ...
10 серпня 2023р. 14:50
Я їжджу на Ford Focus III Hatchback
мені також чомусь сірий більше подобається.
можливо тому що там два кольори (сірий+чорний) ?
1
10 серпня 2023р. 09:44
Я їжджу на Ford Focus III Hatchback
Віталій_412
ukrvas, а якщо з чорними колесами?
Віталій 412, як на мене чорний-дуже просто, а двохколірний виглядає веселіше... хоча я і сам люблю все в темних тонах, але з сірим чомусь подобається більше.
от якби замість сірого був якийсь ТЕМНОсірий і плюс чорний було б мабуть краще. візьміть у якомусь редакторі помалюйте , спробуйте відтінки різні.

п.с. а взагалі то ви нас не слухайте, бо нарадимо тут)))) до якого кольору душа лежить-такий і робіть))
1
10 серпня 2023р. 14:41
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Верх - синій,
низ - жовтий🙂
3
10 серпня 2023р. 08:48
Автор Я їжджу на SEAT Leon (Mk I)
veti-k
Верх - синій,низ - жовтий🙂
veti-k, фарбуватись буде тільки верх.
10 серпня 2023р. 08:59
Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Віталій_412
veti-k, фарбуватись буде тільки верх.
Віталій 412, сірий веселіше виглядає.
1
10 серпня 2023р. 09:35