
Відполірував нарешті каддіка вперше за 5 років.Полірував три дні бо робив це вперше, але підсказував знайомуй маляр.Тепер треба гарно відмити авто та натерти.



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 13 вересня 2015р. 17:20