
Давно хотів поставити динаміки в задні карти.Тільки получалось чи не встигну купити чи дорого.Знайшов оголошення на олх динаміки та замовив їх.
Тепер буду ставити та підключати, та насолоджуватись музикою для задніх пасажирів.
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 25 квітня 2017р. 16:49