BMW M3 Coupe (E36) (S54 emtron kv8)

[37] перешел на лето

Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW X5 (E53), BMW X5 (F15)
Ізмаїл, Україна

Сегодня переобулся на шиномантажке, одно колесо пришлось чуть править.
Опять наслушался недовольных шиномантажников, мол задние им неудобно надевать :)
и так сазди 245 40 р17 Гуд иер купленный прошлым летом
спереди 225 45 р17 Мишлен пайлот

Схожі записи

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 березня 2013р. 00:21
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.