SEAT Cordoba (Mk II) (🐼)

Індивідуальний номерний знак ІНЗ

Я їжджу на Volvo V50
Сміла, Україна

ІНЗ виготовляють від 3-х тижнів.

Після отримання в період до 10 днів потрібно зареєструвати Реестразця в сервісному центрі займає 15 хв. Вартість перевипуску ТП 530 грн.

Співробітники СЦ рекомендують возити із собою основний номерний знак. 


Готово


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 3000 UAH,
Опубліковано: 23 липня 2023р. 20:39
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II
Фа-фа)) бачив твою тачку вчора біля общаги)
1
09 серпня 2023р. 09:30
Автор Я їжджу на Volvo V50
Без коліс :(
Хотів колись зробити номера «нутакашо?»
1
24 липня 2023р. 21:26
Автор Я їжджу на Volvo V50
$КолекціонеР$
Хотів колись зробити номера «нутакашо?»
SEATOdrocher, 🤣🤣🤣 доречі прикольна ідея 🤣
25 липня 2023р. 05:57
Без коліс :(
Різдво_
SEATOdrocher, 🤣🤣🤣 доречі прикольна ідея 🤣
Різдво , ось цікава ідея
1
25 липня 2023р. 17:07
Автор Я їжджу на Volvo V50
$КолекціонеР$
Різдво , ось цікава ідея
SEATOdrocher, 🤣🤣🤣 як класно коли у людей є гумор і фантазія 😅
1
25 липня 2023р. 22:42
Без коліс :(
А яка історія у такого знаку? Чому саме RIZDVO? 🙂
1
24 липня 2023р. 18:56
Автор Я їжджу на Volvo V50
undefined
А яка історія у такого знаку? Чому саме RIZDVO? 🙂
HypebeastUA, На мою думку Різдво це головне свято кожного віруючого Українця.
В мене це свято асоціюється з радістю, чудом, дитинством та тільки позитивними емоціями. І саме зараз людям важливо вірити в дива та в добро. А моя робота тісно пов'язана з допомогою людям, а люди це сприймають як чудо, диво і т.д.
Ось така ідея виникла із номерним знаком.
2
24 липня 2023р. 19:19