ВАЗ / LADA 2121 4x4 3D (2.0і 140л.с.)

Спасибо Диме за подгон

Я їжджу на Opel Omega A, Ford Sierra, ВАЗ / LADA 2121 4x4 3D
Черкаси, Україна

Спасибо Диме за подгон новенького АКВ на 65 Ампер Днепропетровского производства под названием AGM.
Всем рекомендую этот магазин.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 13 липня 2018р. 21:22
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.