Renault Megane III (Меган)

Шумоізоляція дверей

Я їжджу на Renault Megane III
Україна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Давно хотілося зробити шумоізоляцію передній дверей.Переслідував дві мети,а саме: покращити звук аудіо системи,на зменшити щум від дороги.Після довгих переглядів відео в ютубі про шумоізоляцію авто ,вирішив вибрати шлях по якому ідуть заводи-виробники,а саме : віброізоляція(в невеликій кількості),щоб зняти високочастотний резонанс із металу,та звичайний войлок 2см на дверні карти.В комплектації Bose такий стоїть із заводу. По результату можна сказати: звук став кращим в середньочастотному діапазоні,вокал звучить досить чітко ,правда хотілося б більше басу.По шуму від дороги стало тихіше.Однозначно + до комфорту.Також обшивки перестали тріщати при підвищенні звуку на магнітолі.Взагалі ніколи не подобалося коли закатують повність двері та обшивки в вібру,та спінений поліетилен або щось на подобі того,тому вибрав такий варіант шумоізоляції,так як вважаю його правильним та оптимальним по використанню матеріалів та результату.(Аудіосистема встановлена Arkamis 3d.)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 липня 2023р. 19:42
2 0 2

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Daewoo Lanos
Кожен самурай йде своїм шляхом. Взагалі шляхом, яким ідуть заводи виробники зараз - краще не йти. Маркетинг та деградація. Dmytro94 нижче надав приклад, що було колись. Хімія та фізика зараз не стоять на місці. 2 мм войлока - це занадто мало, але хоть щось.
16 грудня 2023р. 12:35
Я їжджу на Renault Megane III
Файно👍 Але для повно щастя ще треба зашумити кришу) А то там по заводу 2 картонки і все... У мому старенькому гольфі 85 року по заводу була вібра і по ній войлок( так весь дах)
3
11 липня 2023р. 09:14