Skoda Octavia Combi Mk1 (Graphite Gray)

Мийка двигуна

Я їжджу на BMW 3 series (E90), Jeep Compass (2G)
Луцьк, Україна

Останній раз мив двигун, як придбав автомобіль і міняв прокладку клапанної кришки. Так як двигун весь був у маслі, щоб був порядок після заміни був вимушений помити. Після того дового і щасливо я експлуатував автомобіль. Але за 1,5 роки двигун настільки вже запачкався аж самому було дуже не приємно.. Хоч я туди рідко слава Богу заглядаю, але в ті не часті момент все одно аж око сіпалось. Двигун пачкається реально дуже сильно, при тому що я не катаюсь бо якигось болотах, гравійці чи чомусь подібному, 99,9 відсотків це асфальтові дороги. Це всього лиш пил, і радує що нема ніяких маслянистих підтікань тощо. Мив двигун хімією К2 для двигунів.


 Мив навіть не керхером, а просто з поливного шлангу, як на мене вийшло дуже не погано. Нажаль нема фото до того, але повірте, був дуже брудний. 

Як це було? коли двигун охолонув, я змочив його водою(щоб розмочити весь бруд, пил і пісок ) потім як вода трохи постікала, не шкодуючи добряче запшикав цією хімією(пішло десь майже 2/3 банки) і залишив на 10-15 хв. потім змив все водою зішланга. І все, потім коли проїхався, двигун прогрівся і все висохло вишлов ось такий результат.




Так є міця де можна було краще вимити, але ціль була не зробити детейлінг підкапотки, просто хоч трішки помити. 



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 150 UAH, Пробіг 191000 км.
Опубліковано: 09 липня 2023р. 16:27
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на FIAT Grande Punto
В мене якась параноя мити мотор водою. Авто не нове і боюсь що десь на контакти чи ще в якісь небажані місця, потрапить вода, через що можуть бути проблеми.
1
02 серпня 2023р. 13:34
Автор Я їжджу на BMW 3 series (E90), Jeep Compass (2G)
Tpax_Top
В мене якась параноя мити мотор водою. Авто не нове і боюсь що десь на контакти чи ще в якісь небажані місця, потрапить вода, через що можуть бути проблеми.
Tpax_Top, це гарний спосіб дізнатись чи все в порядку з двигуном)
Якщо все справне, і вся проводка ціла, проблем не буде.
Так як на всіх фішках зʼєднаннях і т.д є ущілюнюючі резинки. + до того як зимою і в дощ автомобіль їздить частково все намокає. Тому це все прораховано.

Звичайно як вже були десь руки чиїсь то можуть бути проблеми.

В мене на попередньому авто так було, помив, почала троіти.
Почитав, датчик колінвалу, я туди, а він там криво стоїть і закусилася резинка. Авто до того то працювало, але була щілинка, бо датчик криво стояв , туди попала вода і вибило помилку. Цей момент я прибрав, замінив резинку, і після того ще мив мотор раза 2 проблем не було.
1
02 серпня 2023р. 13:49
Автор Я їжджу на BMW 3 series (E90), Jeep Compass (2G)
Tpax_Top
Sanya0037, хех, діагностика, свого роду)))
Tpax_Top, діагностикою це важко назвати)
Але це не поганий варіант дізнатись чи все в порядку.
Бо зазвичай якщо щось не так, то воно підводить в найнезручніший момент
1
02 серпня 2023р. 17:39