Renault Scenic II (Возик)

Що це таке?)

Я їжджу на Renault Scenic II
Україна


Робив прикурювач під коробкою. Там знайшов таку вот штуку ніде не втикнуту. Хто знає для чого вона потрібна?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 липня 2023р. 14:39
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Scenic II
Під різні комплектації є додаткові штекери в різних місцях по авто. Проводка більшою мірою універсальна, а не під кожний разний набір опцій. Якщо опції немає, але є штекери, то вони так і висять.
1
11 липня 2023р. 02:24