Jeep Grand Cherokee (WK2) (V8 5.7 Summit)

#5. Завод НЕ долив мастила до Роздатки? Невелике ТО.

Я їжджу на Dodge Charger (7G), Jeep Grand Cherokee (WK2)
Харків, Україна

Я думав що нічого цікавого у звичайному ТО не буле, але ні, мопар як завжди дає якісь сюрпризи.

Масло в задньому діфі я змінив при першому же ТО після виїзду з малярки і так як він з блокуванням, там як завжди було черне підгоріле мастило. Але це мене не дивую, на Чарджері масло змінюю кожні 10к і там кожного разу так само черне горіле масло.Зараз пробіг склав десь 32+-к, вирішив я змінити мастило у раздатці і передньому дифі.

У раздатку у нас іде трансмісіонка.

Це мене не здивувало, але здивувало те, що в мануалі нема цифр, скільки потрібно цього мастила. Єдину інфу що я знайшов, це в руснявих мануалах на жип йшлося про 2 кварти. Більше інфи ніде я не знайшов, навіть у джип клубах і так далі, але там такий контингент, що це й не дивно. Коротше, мені чуйка сказала купити три банки, що я і зробив. На мене ще на СТО подивились як на ідіота, тому що механік запеклий любитель поїхати з компанією джиперів подавити багнюку і він ніколи не бачив, щоб у раздатку залазило понад 2 літрів. Зливаємо ми старе мастило, не сказав би що воно було якесь черне чи ще щось, трішки потемніло, але все збігається з пробігом, ніхто цього джипа на офроаді не мучив. А далі починається цікаве, заливаємо ми 2 кварти, а з отвору за яким виставляється рівень нічого не потекло. По ітогу, залізло туди 2.2+- кварти.Але саме цікаве, машина зараз стоїть в такому паркінгу, куди я можу заїжджати тільки задом і їхати весь шлях теж задом, тому що місце у стіни і розвернутися там нема де. І заїзд там під великим уклоном, з щебенем під колесами + бордюр. Ітого, кожний раз коли мені потрібно бистро заїхати, джип пробуксовуе і врубає передок. І кожний раз це відбувалось жорстко, не те щоб прям з ударом, але жорстко, я прям відчував цей пінок. І що ви думаєте, після заміни мастила воно стало працювати не те щоб без пінка, я на навіть не розумію як і коли це відбувається. Виходить, що на заводі мені просто не долили мастила. Як так? Хз. Але що маємо, те маємо.

Масло в передній диф.

Тут нічого цікавого, відкрутили зливну пробку, а звідти потекло прям нове нове масло. Тому по факту виставили рівень і все, смислу міняти його нема. Може якщо гівно у лісі месити, то воно буде зношуватись, але по асфальту, воно як нове.

Якось так. Усім хорошего дня та удачі.
Смерть русакам.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 32000 км.
Опубліковано: 09 липня 2023р. 11:41
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
квадра драйв 2?
19 жовтня 2023р. 20:10