Volkswagen Bora Variant (Turbo sarayka)

Ярік!!! Бачок потік!!!

Я їжджу на Volkswagen Bora Variant
Кривий Ріг, Україна

  Ярік, бачок потік!! Саме так я казав по телефону, своєму менеджеру. А він мені каже " що ти хочеш?". Кажу бачок заказуй:) Ярік, я не шуткую...

   Історія значить така : їду з роботи до дому, потехеньку, аж самому не звично. Коли раптом роздається неприємне пищання і приборка показала наступні матюки




Матюки


  До дому лишається десь 3-4 км. Перше що прийшло в голову, це те що, впав рівень рідини, який вже тиждень забуваю долити. Тому зважаючи, що температура знаходиться в нормі, спокійно їду до дому. Під'їжачи до воріт побачив пар з під капоту. Бляха! Підіймаю капот і бачу наступне





За 23 роки, бачок трохи втомився. Потім я згадав, що колись дуже давно, ще коли катав на 2107. Я купував бачок з кришкою від VAGa. Візуально дуже схожий на мій, але виявилось, що він трохи інакший. Але доки приїде мені новий, то і цей тимчасово згодиться.


Бачок від Г3 чи Г3

Сьогодні прий шов мені бачок і одразу його замінив. Бачок став як рідний. Кришку залишив свою оригінальну. Тепер під капотом гарненький біленький бачок)









Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 400 UAH, Пробіг 234500 км.
Опубліковано: 07 липня 2023р. 22:32
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II
О, брат по нещастю🤝😉
1
08 липня 2023р. 19:08
Я просто надів на такий обломиш трубку назад, та хомут на край стянув, і продовжую катати далі)))
Але це не заклик так робити)
2
07 липня 2023р. 22:35
Автор Я їжджу на Volkswagen Bora Variant
VAZVAGer
Я просто надів на такий обломиш трубку назад, та хомут на край стянув, і продовжую катати далі)))Але це не заклик так робити)
VAZVAGer, в мене обломило так, що коли ставиш хомут, то стягує шланг. А вузького хомута вдома не знайшов
07 липня 2023р. 22:38
Trocik
VAZVAGer, в мене обломило так, що коли ставиш хомут, то стягує шланг. А вузького хомута вдома не знайшов
Trocik, Та ти все вірно зробив, мені теж треба так зробити, але все потім, да потім...
07 липня 2023р. 22:41