ВАЗ / LADA Приора седан (Точка...)

Облегчение машина)))))

Я їжджу на Mitsubishi Lancer Evolution X, ВАЗ / LADA 21013
Дніпро, Україна

короче разобрал машину чтоб облегчить чтоб так валила боком чтоб аж страшно было)
так что облегчаете ребята по правильному машину))))

)))))0

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 квітня 2014р. 21:25
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.