Alfa Romeo 75 (Альфуха)

Немного фетиша)

Я їжджу на SEAT Leon FR (Mk3)
Харків, Україна

Захотелось рестайла, хотя моя решетка в отличном состоянии. Но и новая почти в идеале, особенно хромированная рамка щита. Но и фото

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 24 січня 2019р. 16:07
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.