Mercedes-Benz Vito (1G) ()

Резинка над лобовым

Я їжджу на Mercedes-Benz Vito (1G), Mitsubishi Outlander XL
Житомир, Україна

Привет всем ищу вот такую шнягу типа уплотнитель лобового стекла
Хочу узнать можно её гдето купить?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 07 червня 2021р. 19:09
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.