ВАЗ / LADA 2115 (Mafia✔️)

СГУ или кря кря))))

Я їжджу на УАЗ 469, Volkswagen Golf Mk6
Іршава, Україна

недавно прикупив собі ігрушку))) подключение легкоє розписувати нічого потом пофоткаю де сховав його мощность 100w

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 07 січня 2016р. 00:13
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.