Mitsubishi Outlander XL (Outlender)

Розхід

Я їжджу на Volkswagen Passat Variant (B6)
Prague, Czech

Всім привіт, збільшився розхід топлива до 10л по трасі і машина почала трошки гірше їхати мотор 2.0 дизель,яка може бути проблема хто знає? 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 19 травня 2023р. 22:30
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Привіт, також була така проблема, в бж можеш глянути.
24 травня 2023р. 01:11