KIA Sorento (1G) (трактор)

Сепаратор оригінал чи кастом?

І так почитав велику кількість форумів виникло таке питання, на Соренто рест від 2006 року ставився масляний сепаратор, бачу що є певна категорія людей яка його викидає і ставить на пряму патрубок з клапаної кришки на впускний патрубок, також є частина людей яка бере кастомну "маслопомийку" і вставлять її замість рідної або коли рідного немає. Але у деяких користувачі виникали проблеми з тим що воно закидало весь мотор мастилом. І тому питання у когось був такий досвід заміни або установки альтернативного ?


Рідний






Кастомний на олх за 1400 грн



Кастомний на олх за 1400 грн



Кастомний на олх за 1400 грн



Такий має вигляд після монтажу




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 17 травня 2023р. 18:32
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.