Volkswagen Caddy (4G) (Турбофургон)

Літо на 16" тапках

Всім привіт.

Зима пройшла і стало питання з літніми шинами.

Залишатись на 15 штампах чи переходити на легкосплав?

Після 2 двох днів пошуку дисків,наткунились на оголошення про 16" диски зняті з Джетта 2013.

Диски звичайно були підушатані але 150$ за 4 шт своє діло зробили) p.s не криві,не варені.

А далі піскоструй,покраска під лак,205/55R16 Nexen

Нові ковпачки і Кадді преобразився)

Після піскоструйки
Після піскоструйки...
Після піскоструйки...

Вуаля.....)

Після фарбування..




Красота...






далі буде....














Схожі товари та послуги

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 15000 UAH, Пробіг 52430 км.
Опубліковано: 13 травня 2023р. 16:28
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вітаю. 205/60 та 215/55 як альтернативу не розглядали? Як що ні чому? Можливо був досвід?
14 травня 2023р. 05:48
SUKHYNAOO
Вітаю. 205/60 та 215/55 як альтернативу не розглядали? Як що ні чому? Можливо був досвід?
SUKHYNAOO, Дорого дня
ні не розглядав , тому що 205/55 R16 є штатним розміром шин.Такий розмір стояв на цих дисках.
І ще не маловажливим є ціна 205 буде дешевше бо це масовий розмір.
14 травня 2023р. 12:41
Я їжджу на Volkswagen Touran (1G)
richd
SUKHYNAOO, Дорого дняні не розглядав , тому що 205/55 R16 є штатним розміром шин.Такий розмір стояв на цих дисках.І ще не маловажливим є ціна 205 буде дешевше бо це масовий розмір.
ichd, у меня на штатных дисках установлена 215/60R16. Всё хорошо, только погрешность спидометра ±0км, можно легко попасть на превышении.
1
14 травня 2023р. 17:48