BMW 3 series (E46) (bmw)

Насадочкі на вихлоп

Я їжджу на BMW 3 series (E46)
Київ, Україна

Планував зробити насадку на вихлоп щоб все було по фірмє

Стандарт вихлоп оріджинал



Чорний глянець насадочкі на стандартному вихлопі



Полірнув насадочкі


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 11 травня 2023р. 14:49
4 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW 3 series (E46)
Де насадки такі брав? Якщо можна силку
1
12 травня 2023р. 18:53
Автор Я їжджу на BMW 3 series (E46)
Watakat
Де насадки такі брав? Якщо можна силку
Watakat, робив у хлопців @docgluchac це їхня інста в них і насадкі на місці
1
12 травня 2023р. 20:18
Я їжджу на BMW 3 series (E46)
Лайк, а саме головне без колхозу🤝👍🏻
1
12 травня 2023р. 17:54