Chevrolet Lacetti Sedan (Лачік)

Алюмінієва кришка клапанів

Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
Черкаси, Україна

Ну ось все було готове до заміни. Процес відомий, зайняв майже 2 години. 


192 тис пробігу. Стан під кришкою клапанів


Все протерли, вимили залишки герметику і вперед.


вкручуємо шпильки. Номер 96144431


Прокладка для алюмінієвих кришок Єлринг. Полусфери на герметик посадили і встановлюємо кришку



Далі закручуємо гайки до упору (Гайки 94515344)



Для датчика сточив збоку болгаркою. Виріз був, але датчик не влазить, так як в пластиковій кришці тіло тоненьке. Фото не зробив, але там навпроти болта потрібно сточити 1-1,5 мм на глубину десь 2 см.

Декоративна кришка з правільним кріпленням -з написом Ланос, або Део...нам це не підходить. Кришка, що була придбана з невірним кріпленням, але добавив полоси металу з нарізаною різьбою. Також кришка виступає з задньої сторони - обрізав зайве.


Ось тут ще підріжу - для ГБО


Ну і так вийшло





Подивимось як буде. Всі витратні були закуплені ще рік тому. Замінив свічки та провода на нові.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 940 UAH, Пробіг 192000 км.
Опубліковано: 02 травня 2023р. 17:38
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Автор Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
Олива завжди одна і таж вже 7 років. Заміна 8-9 тис. Я герметик тільки на бугеля і на бобишки. Подивимось як буде. Тут мені сподобалося що кришку не перетягнеш- вона на шпильках.
02 травня 2023р. 19:32
Я їжджу на Skoda Octavia Mk3
Поделись со временем впечатлениями по крышке и возможной течи масла (надеюсь, обойдется :)). Сам себе точно такое ставить не буду, т.к. придерживаюсь мнения, что главное - это качественная прокладка (увы, лучшей пока назову РОСТЕКО) и правильная установка со всеми нюансами (герметик на бугеля + под кольца свечных колодцев, момент затяжки болтов), а не сама крышка.

Двигатель оооооочень чистый для пробега в 190к.
02 травня 2023р. 18:28
Я їжджу на Skoda Octavia Mk3
timanyk
Kostelano, всеравно ненадолго хватает, 20-40000 км
timanyk, я 35к пока проехал, все ок.
03 травня 2023р. 21:50