Volkswagen Tiguan (1G) (Тіга)

Встановлення додаткового захисту Starline Tiguan

Я їжджу на Mazda MX-30
Київ, Україна


Базового захисту точно недостатньо для Києва, а механічні блокіратори ставити не зотілось, вже було таке, дуже не зручно. Тому було прийнято рішення робити такий конфіг.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 10000 UAH, Пробіг 112000 км.
Опубліковано: 28 квітня 2023р. 11:55
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на SEAT Arona
Встановлюючи російську сигналізацію ви віддаєте частину своїх грошей в бюджет росії, а потім вони повертаються до нас, вже в іншому вигляді.
28 квітня 2023р. 18:53
Я їжджу на Volkswagen Tiguan (1G)
r-yarik
Встановлюючи російську сигналізацію ви віддаєте частину своїх грошей в бюджет росії, а потім вони повертаються до нас, вже в іншому вигляді.
-yarik, так, але, нажаль краще за старлайн та пандору для вагу немає. Той же старлайн офіційні дилери ставили як оригінал.
18 травня 2023р. 12:49
Я їжджу на SEAT Arona
Rak
-yarik, так, але, нажаль краще за старлайн та пандору для вагу немає. Той же старлайн офіційні дилери ставили як оригінал.
Rak, Є й інші виробники охоронних систем, наприклад eurosec, можливо вони гірші по функціоналу але вони не російські. І що значить офіційний дилер ставив як оригінал? В мене, наприклад, стоїть webasto і на ній крім маркування webasto є ще бірка від vw - з кодом 5n0815005r і іншою інформацією - ця деталь - оригінальна, а на блоці старлайну теж є код від vw?
18 травня 2023р. 17:58