Jaguar X-Type ()

Великдень...(

Я їжджу на Jaguar X-Type, ВАЗ / LADA 2108
Іршава, Україна
































поки всі святкували Великдень ..хтось вирішив що можна пошкодити чуже авто і втікти... вийшов я ввечері на вулицю ...і офігів.....перша думка... треба знімати бампер ..віддавати фарбувати..в колір полюбому не попадуть...і машина буде з різних відтінків... вирішив пофарбувати сам..і лише локально частинку .але через два дні після закінчення свят я замовив фарбу ,підібрали по вінкоду.залили в балон .. купив лак і пасту для поліровки ...вже за компанію і дзеркала перефарбував,вони були різного кольору... декілька днів нервів але все готово ..і вже майже не замітно пошкодження.... бережіть свої авто



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2000 UAH,
Опубліковано: 25 квітня 2023р. 11:45
Подія: 00 0000р. 00:00
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.