Volkswagen Passat B6 (бродяга)

Диски на зиму

Купив в колеги по дешману диски на зиму з ауді а6 с5, так як заєбався міняти резину на одні і ті ж диски. Але є і мінус, ковпачки з лого ауді і не можу знайти ковпачки з лого фольца ((

Хз що тепер робити, чи залишати, чи продавати і шукати інші... Що скажете?







Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 5000 UAH, Пробіг 331000 км.
Опубліковано: 23 квітня 2023р. 01:10
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Странно, у меня на туране такие же диски и с калпаками VW... Оказывается это редкость 🤣
23 квітня 2023р. 09:32
Viacheslav_PL
Странно, у меня на туране такие же диски и с калпаками VW... Оказывается это редкость 🤣
Viacheslav PL, Ось такі у вас з внутрішньої сторони? Діаметр зовнішній ковпачка має бути 50. Не можу знайти. Якщо у вас реал но такі то буду дуже вдячний за фото номерка каталожного
23 квітня 2023р. 10:17
Та купи десь, думаю навіть на Розетці вони мають бути. Вони зазвичай стандартизовані.
23 квітня 2023р. 01:23
TheCyBeRWolF
Та купи десь, думаю навіть на Розетці вони мають бути. Вони зазвичай стандартизовані.
TheCyBeRWolF, також так думав що проблем не виникне, але... На розетці з такими параметрами ковпачки тільки з логотипом ауді, думав на аліку хоча б знайду, але і там немає ( Варіант або перепродавати і купляти з малими ковпачками, щоб взяти з нормальним логотипом, або шукати якісь дешманські наклейки ( що не дуже мене задовільнити), або забити і їздити з Ауді ))
23 квітня 2023р. 02:04