
Передній лівий палець, що тримає ресору, вигнутий назад на 2 см, а передня ліва частина рами опущена вниз. Можете порадити, що з цим робити, як виправити палець і раму?
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 12 жовтня 2014р. 01:58