Mercedes-Benz E-class (W211) ()

Вопрос к знатокам? у кого была такая ошибка на команде

Я їжджу на Mercedes-Benz E-class (W211)
Біла Церква, Україна

Короче в багажнике есть навигация, сзади сверху на стекле есть плавник под gps
Записал диск, вставил окей. Нажимаю нави кнопку пишет дивайс нот евалибл

Вообщем незнаю что делать

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 11 червня 2021р. 21:37
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.