Nissan Qashqai (2G) ()

Перехід з старлайн на Тріум ( з starline на treeum )

Я їжджу на Nissan Qashqai (2G), Chery Tiggo Т11
Україна


Хто користується цим чудом? Чи переходили на користування новим додатком Тріум та де встановлювали нове ПО

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 12 квітня 2023р. 09:44
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Vectra B
теж цікавить
є якась інфа?
12 січня 2025р. 12:34
Автор Я їжджу на Nissan Qashqai (2G), Chery Tiggo Т11
Перейшов, обійшлося в 500 грн. Пока все влаштовує
13 червня 2023р. 13:13