KIA Ceed SW (1G) (Шиколадный Сид)

Обновив передок.

Я їжджу на Mitsubishi Grandis, KIA Ceed SW (1G), KIA Ceed SW (1G), Opel Corsa B
Київ, Україна

​​​

Трошки закупив цяцьочок , наче хороші, побачим в подальшому.

Всім мира добра та здоров'я.

Давно нічого не писав, впершу чергу не хотів на тому Драйві, а от на нашому рідненькому .... Короче за весь час після останнього запису особливо нічого крім розхідників не міняв,  машинка радовала в загальному, але останні місяці ходова впереді просилась під заміну.


Як же я був здивований коли побачив що амортизатор потік саме знизу від іржі, а не як завжди зверху.

Враховуючи що постійно мало грошей, вирішив брати золоту середину , а саме ціна / якість. 


Хз, раніше не ставив таких, але мене запевнили що хороші за свої гроші. Не бренд, але ходять не погано ? час покаже


Крім амортизаторів міняв все окрім шарових... От доречі шарові я міняв пізньої осені, і вони в хорошому стані. Зараз просто фото ?


На моє здивування лівий наконечник був дуже втомлений, і стукав за двох (((( правий майже хороший.



Ну і як же без заміни мабуть ще рідних (не факт, але дуже втомлені) саленблоків



Салінблоки вирішив замінити всі, щоб бути впевненим




З втулками стабілізаторів вирішив перестрахуватися і брати так би мовити ,,ремонтні,, різниця в один міліметр, але як покащав процес то зря, але міняти не став вже, всунув як то кажуть. Надіюсь будуть ходити як треба і можливо даже довше.



Ну і самі стойки стабілізатора.


Залишилось лише розвал, але про його особливо писати нічого.



Доречі, втулки стабілізатора трохи мозги так покохали,  ну то таки ? не саме страшне. Головне що нічого не подимав ???

Всім зеленої та зелених під мирним небом (надіюсь вже скоро).


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 6700 UAH, Пробіг 255400 км.
Опубліковано: 14 квітня 2023р. 22:50
Подія: 11 квітня 2023р. 22:56
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
це перша заміна амортизаторів?
15 квітня 2023р. 00:14
Bal-3
це перша заміна амортизаторів?
Bal-3, так, перша і думаю що остання, у авто на сьогоднішній день дві дороги - або машинка знайде нового власника, або водія. Поки що вже місяців два просто стоїть в гаражі. Трошки привів в порядок ходову ( замінив різні дрібниці і тепер тиша в авто) а так то стоїть і чекає.
1
20 червня 2024р. 06:08