Skoda Octavia Mk2 (Шкодарь)))

Наліпки приїхали))

Я їжджу на Toyota Camry (XV40), Mitsubishi Lancer X
Київ, Україна

Сьогодні забрав з пошти наліпки) чекав десь пару тижднів. Погодка супер, вирішив наклеїти. Трохи криво приклеїв на міцика) як кажуть перший млин комом) на шкодаря вийшло краще








Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 08 квітня 2023р. 15:06
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.