Peugeot 308 (1G) (Зелений ЛЕВ дружини)

З початку війни

Я їжджу на Mazda CX-5 (1G)
Україна

Всім привіт, після початку війни нічого не писав так як не хотів користуватися драйв2, але дякувати нашим розробникам є драйвертоп. Тепер по черзі, після подорожі дружини до Польщі одна з котушок втомилася тому замовив 2 беру на автодок і передні колодки ремза, але ця фірма відправила мені якесь гівно і замість нормальних запчастин прийшло stark. Так як часу відправляти все назад не було прийшлось ставити те що є і після цього більше не користуюсь послугами avtodoc. Нажаль нічого не фотографував так як думав що бж вести вже не буду

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2500 UAH,
Опубліковано: 07 квітня 2023р. 19:21
Подія: 05 квітня 2023р. 19:38
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.