Skoda Fabia Combi Mk2 (1.2 TDI Greenline)

Нарешті Bi-led лінзи

Я їжджу на Skoda Fabia Combi Mk2
Дніпро, Україна

Всім доброго дня! Ось нарешті збулась мрія, поставив bi-led лінзи. До цього стояли яскраві led лампочки для штатних лінз. Але з часом (5 років) діоди почали тускніти, і не вистачало світла. Та ще й тонування 20%. Результатом дуже задоволений. Посилання на відео роботи та майстра.  До речі рекомендую його. Рівних доріг, дешевого палива та гарного настрою. 



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 350 USD,
Опубліковано: 01 квітня 2023р. 13:52
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Привіт. Покажеш світло будь ласка. В мене стоять штатні але на ксеноні хочу порівняти бо в мене світло наче непогане
01 квітня 2023р. 17:12
Автор Я їжджу на Skoda Fabia Combi Mk2
Statkevych.Roma
Привіт. Покажеш світло будь ласка. В мене стоять штатні але на ксеноні хочу порівняти бо в мене світло наче непогане
Statkevych.Roma, відео не дивився? Там в кінці є як світить. Ракурс з салону, правдиве в 60 кардрів. Як зтемніе, зроблю фото, але вживу світить набагато краще.
01 квітня 2023р. 17:41
Гринч_☘️
Statkevych.Roma,
Гринч ☘️, як по відео то так як і в мене але в живу може і краще
02 квітня 2023р. 00:56