Opel Vivaro (1G) (747)

Сидения второго ряда.

Я їжджу на Renault Trafic (3G)
Буча, Україна

Не делал запись. Нашёл фото на компе. Поставил сиденья второго ряда на поворотных тумбах.
Такие же, как впереди.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 14 вересня 2020р. 19:28
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.