Volkswagen Touareg (1G) (3.2)

Вопрос

Я їжджу на Volkswagen Touareg (1G)
Київ, Україна

Посыпались пиксели, причём, неделю назад было всего пару точек. Есть ли какой лайфхак, мож замена дисплея или только всей приборки?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 квітня 2020р. 10:45
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.