Mazda 626 V (GF газ/бензин)

Заглушки в кермо

Я їжджу на Toyota Camry (XV30)
Україна

Після встановлення мультикерма залишився один нюанс, який муляв очі - це не закриті болти, які утримують подушку безпеки.

Поколупався в цих ваших інтернетах і знайшов потрібні заглушки...

Встановлення не викликає жодних складнощів.

Тепер все найс.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 квітня 2017р. 22:25
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda 626 V
Такий руль повністю підходе ? І подушка безпеки теж підключатися без проблем?
11 червня 09:58
Автор Я їжджу на Toyota Camry (XV30)
ЖЕКА2240
Такий руль повністю підходе ? І подушка безпеки теж підключатися без проблем?
ЖЕКА2240, так, все стало нормально. Подушка теж підключилась, але тільки основний піропатррн. Дублюючий не задіяний.
20 червня 21:26