Mazda 626 V (GF газ/бензин)

Что за разъемы?

Я їжджу на Toyota Camry (XV30)
Україна

Недавно копался в поиске сверчков, надыбал пару непонятных разъемов.
Кто может просветить?
Разъем в дверях:

Разъем в правой части панели:


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 серпня 2018р. 07:26
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda 626 V
А збоку в торпеді від пасажира у мене там стоїть булочок центрального замка якщо не помиляюсь
11 червня 09:20
Я їжджу на Mazda 626 V
В двері до тої фішки підключатися такий провод цікавий одна частина підключатися до фішки а друга на личинку в ручкі коли ти закриваешь ключем то зрабатуе центральний замок і зачиняе всі двері.
11 червня 09:18