Ford Escape (3G) ( )

TCU-E2 на борту

Я їжджу на Ford Escape (3G)
Україна

Закрив гештальт по TCU.  Довго хотів, міркував чи варте воно уваги. Зі штатів вже стояв TCU-B1, із них і проводка, тобто все що було треба - доставити і прошити європейський TCU-E2. 

На Алегро купив модуль від Focus MK4, обійшовся із доставкою до €200.


TCU-E2 JX7T-14G229-DL


Дуже дякую хлопцям із чату за поміч із дротом UCDS і консультації. Почався день прошивки. Як завжди буває, легко не пройшло. Билися із прошивкою UCDSом близько 3-4годин, міняли параметри, файли прошивкі. прошивка не стартує і все. 


Epic fail...

Залишився варіант шити ForScan'ом, але це мало б бути набагато довше. Короче, запустив прошивку...авто потухло повністю, електрика не працює...? Молився всім богам, щоб не здох аккумулятор і нічого не відвалилось. Через дві години очікування і моніторингу відсотків прогресу все взвелось. Серійник відображається в Сінку, помилок немає. Забив параметр B148 у першій строчці конфігу TCU і вуаля, все працює. Модуль чекає на авторизацію, мобільна мережа працює. Я видохнув!)))


Додаток  FordPass в мене вже був, залишилось видалити і додати авто наново.

Що мені це дало:

1. Дистанційне керування авто з додатку в телефоні: відкрити, закрити та автозапуск, де б я не знаходився.

2. Геолокації авто.

3. Моніторинг стану мастила, однометр. На жаль немає даних TPMS, можливо повернуть у майбутньому.
 


FordPass


На разі є один неприємний момент, гадаю що він пов'язаний із помилкою BdyCM, яку мені дає замок задньої двері від Куги. Сподіваюся після заміни на американський помилка таки піде і буде все круто.


Ось і помилка по BdyCM


​​​​​Проблема наступна, додаток закриває і відкриває авто без проблем, але видає помилку про незакриті капот і багажник. Через ці помилки, автозапуск не спрацьовує. Вирішується просто, закривати с ключа, і тоді аплікушка заводить авто навіть коли пише що не можу цього зробити. Короч, пофіксимо!)

Дякую за увагу!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 200 EUR, Пробіг 86400 км.
Опубліковано: 23 березня 2023р. 18:21
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
привіт. підскажі на якій вхід антена lte?
16 травня 2023р. 11:26
Автор Я їжджу на Ford Escape (3G)
samym
привіт. підскажі на якій вхід антена lte?
samym, Бордовий і жовтий обидва роз'єми антени.
22 травня 2023р. 00:35