
Купив бак та кріплення так як свій здав на метал тому що він повністю зігнив, а тримався на вязаних шкарпетках, мав трохи часу тай вирішив помалювати бак та кріплення ))


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 лютого 2014р. 18:48