BMW 5 series (E34) (.)

Мания оранжевого, замена SMD Led в трубке Nokia HSE-6XN

Я їжджу на BMW 5 series (E34), Peugeot Partner Tepee
Васильків, Україна

Блок телефона nme-2a, трубка HSE-6XN.
Бесила меня эта зелёненькая подсветка в телефоне уже давно, но не мог найти оранжевые SMD 0805 светодиоды, но кто ищет тот всегда найдёт, фото не передаёт то как он действительно выглядит…

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 05 листопада 2014р. 20:16
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi A4 (B5)
Привіт , маю таку саму трубку і така сама проблема 😅 бісить зелена підсвітка , скільки діодів треба на трубку ?
03 лютого 2024р. 23:01