Honda Accord (4G) (Honda accord 4)

Приехала релюшка ?

Я їжджу на Volkswagen Passat US
Київ, Україна

Приехала релюшка, все заработало, что аж порвался шланг обратки) теперь ещё предстоит его поменять?
Спасибо Коляну за релюшку)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 травня 2020р. 23:32
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.