Mercedes-Benz E-class (W212) (3 літра турбо)

Відмив після зими та наніс воск

Я їжджу на Mercedes-Benz M-Class (W164), Mercedes-Benz C-class (W205)
Чернівці, Україна

Виконав двохфазну мийку, пройшовся антибітумом та очисником металічних вкраплень.


Виконав двохфазну мийку та пройшовся антибітумом і очисником від металічних вкраплень.



промив деталі підвіски.



після цього всього почав аплікатором наносити твердий віск.



після чого в дві фібри розполіровував його щоб добитись максимального блиску та притемнення кольору.



також поставив вже свої літні колеса які доповнили картину.



ось такий результат вийшов.



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 09 березня 2023р. 22:21
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Jeep Compass (2G)
не зарано перевдягнувся :-)
09 березня 2023р. 23:33
Я їжджу на Peugeot 308 SW (1G)
AvnerSB
не зарано перевдягнувся :-)
AvnerSB, та нє, в нас вже більше десяти градусів на постійній основі! теж на вихідних по свої літні 18-ки поїду)
1
10 березня 2023р. 21:27