Ford C-Max I (Black Panther )

Затроїла. Не купляйте свічки Brisk

Я їжджу на Ford C-Max I
Дніпро, Україна

Одного для виїхав на машині, а її затрусило, та почала смикатись при розгоні. Такі симптоми вказують на проблеми з системою запалення. Діагностика показала помилку по другому циліндру, пропуски запалення. При перевірці свічок, побачив , що бічний електрод дуже вигорів, і став похожим на вугілля. Свічки були поставлені нові ,і пройшли 52000 км. Вини були заявлені як ірідієві, але по факту ,ірідій(чи хто зна що), є тільки нацетральному електроді, а бічний звичайний. Тож виходить, що навіть "преміум" свічки дешевих виробників - лайно, ірідієві свічки повинні ходити до 100000 км, рідні НЕ ірідієві ходять до 60000. Тому краще купувати звичайні свічки нормального виробника, доречі , оригінальні свічки коштують трохи дешевше ніж бош. Нормальні виробники : Bosch, Denso, NGK, Beru. Покищо ,просто зчистив нагар з бічного електрода, та підбив зазор до 1мм. Пізніше заміню на оригінал.






Прошило по ізолятору ззовні



Боковий електрод вигорів, став як вугілля



Помилка


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 217000 км.
Опубліковано: 06 березня 2023р. 20:16
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.