Skoda Fabia Mk1 (Шкоденя)

6☺ Кто что скажет про масло LIQUI MOLY ?

Я їжджу на Skoda Fabia Mk1
Черкаси, Україна

пользовался продукцией LIQUI MOLY пару раз, вот думаю перейти на масло их!
сейчас лью MOBIL полусинтетику! стоит переходить?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 06 листопада 2013р. 12:01
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.