BMW 3 series (E30) (Мілфочка)

Електрика.

Я їжджу на BMW 3 series (E30), Renault Master (3G)
Коломия, Україна

Значить автомобіль вже на ходу, час взятись до електрики.



​​​​​​

Першим ділом запобіжники. Деякі були відсутні та перегорівші, після заміни та доукомплектування, практично нічого не помінялось.

Наступна проблема, виключатель світла та регулятор яскравості підсвітки. Ось тут і були головні проблеми з електрикою. Відсутні фішки та поміняні місцями. А деякі взагалі не підключені. На допомогу прийшла книга яку купив на ОЛХ. Поралась в рекомендаціях, довго не думав, треба брати.


Та сама книга


Знайшов схему цього самого виключателя, знайшов всі потрібні дротики, розібрався з кольорами. 


Розпіновка



Значення кольорів


Фішка специфічна, та таких коректорів "Ц" подібних в мене не було, зате був паяльник та навики паяння.


Якось так і попаяв, (Працює без жодних проблем вже більше як пів року)


Після проведених робіт замінив всі лампочки які були несправні, десь підкинув масу, десь плюс. 

І вуаля світло, повністю працює.


Ох ця підсвітка ?


Ближнє, дальше, стопи, габарити, задні противотуманки, повороти, аварійка, задній хід, електро регулювання дзеркал, підсвітка прибоної панелі та регулювання яскравості, центральний замок включаючи люк бензобака.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 250 UAH,
Опубліковано: 03 березня 2023р. 14:51
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.