Audi 80 (B4) (2.0ABK)

Случайная находка

Я їжджу на Audi 80 (B4), Москвич 2140
Харків, Україна

Копаясь от нечего делать в инете, совершенно случайно наткнулся на вот такую решетку за символическую сумму.

Единственное но, пришлось снять страховочную защелку. Это немного напрягает. Как говориться, красота требует жертв?

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 жовтня 2021р. 23:39
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi 80 (B4)
Доброго дня. Як і чим ви фарбували фари і повороти?
13 лютого 2024р. 13:11