Volkswagen Touareg (2G) («Volksbanane»🇩🇪)

В предверии сезона дождей.

Я їжджу на Volkswagen Touareg (2G)
Бровари, Україна

С первыми дождями пошёл к выводу что дворники нужно менять. Дальше будет только хуже.

На лобаш купил Bosch Aerotwin
На заднее стекло Meyle


Так же на просторах нашёл прикольный брелок


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 04 листопада 2021р. 20:12
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.