Renault Clio III (1.2 TCe)

Штатна навігація

Я їжджу на Renault Clio III
Рівне, Україна

Писати особливо нічого.
Набридло дивитись на стрілочку в полі. Почав шукати інфу. Тут і 4pda.
За основу взяв мурзілку з БЖ vadzman.
Купив картрідер.
Качнув свіжі карти, активатор. З другого разу все получилось. Потицяв кнопками пульта, полазив по менюшках. Так собі штука, мобільний вирулює по навігації повністю. Таке враження що відкриту шахту магнітофона затикнув.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 27 січня 2022р. 12:05
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.