Renault Kangoo (1G) (✰КенГуРу_☠_Стайл✰)

Ввоз дисков из РФ, нужна ли декларация ?

Я їжджу на Hyundai Ioniq Electro
Дніпро, Україна

думаю прикупить комплект дисков, вот думаю как на это отреагируют на таможне?
там любят придираться… )) скажут еще что контрабанда )))

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 12 серпня 2016р. 07:56
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.