SEAT Toledo (3G) (Толян)

Новая антенна

Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Україна

Заказывал до покупки антенну в виде плавника. Вчера приклеил, вроде бы очень неплохо смотрится. Ловит радио не хуже штатной.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 серпня 2019р. 10:27
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.